Nikah Sonrası YemekYemekli organizasyonlarınız için 200 kişiye kadar çıkan bir kapasite ile hizmet veriyoruz. Rahat koltuklarımızla da konforunuzu düşünüyoruz. Şık bir dizayna sahip kapalı alanımızın tasarımında genellikle ahşap ile krem renginin uyumunu fark ediyorsunuz. Yüksek tavanımız ve tavanımızdaki sarmaşıklar sayesinde de ferah bir ambiyans yaratıyoruz. Salonumuzun belirli bölgelerinde de çiçekler kullanıyoruz. Doğa dostu olduğumuzu, nereye baksanız anlayabiliyorsunuz.

Genç, dinamik ve tecrübeli bir servis ekibimiz bulunuyor. Bu ekibimiz uzun yıllardır hizmet sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren kişilerden oluşuyor. Bu da organizasyonunuzda sizin istek ve ihtiyaçlarınızı da kolay ve hızlı bir şekilde karşılayacağız demek oluyor. Çünkü ne istediğinizi biliyor, sizi anlıyoruz. Ekibimiz gece boyunca yalnızca bir bakış uzağınızda olacaklar. En iyi hizmeti almanızı sağlamak, en çok istediğimiz şey!

Muamma Restaurant olarak açıldığımız ilk günden itibaren İstanbul’daki konuklarımızın özel gecelerine sayısız kez ev sahipliği yaptık. Nikah sonrası yemeği,kına geceleri, mezuniyet baloları, nişan organizasyonları,doğum günleri gibi özel ânlarınızın yanı sıra açılışlar, davetler, toplantılar, seminerler, kokteyller gibi kurumsal etkinliklerinizde de Salon Trio farkını yaşayabiliyorsunuz. Yenilikçi ve genç kadromuz ile tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi eksiksiz karşılayarak kusursuz organizasyonlara imza atıyoruz. Hayal ettiğiniz organizasyonlar için doğru yerdesiniz.

Hayatınızın bu özel gününde yanınızda olmak istiyoruz. Hayatlarınızda güzel bir iz bırakmak ve yıllar sonra bile bugünü hatırlamanızı sağlayacak bir organizasyona imza atmak için sabırsızlanıyoruz. Yapmanız gereken tek şey; iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmak. Böylelikle keyifli bir organizasyon için hazırlıklara derhal başlayabiliyoruz.Bizi Takip Edin!
Tüm Hakları Saklıdır. © Muamma Ataşehir | Web Solution & Technology: Simurgsoft